Jako niewyraźne podfruwajki kochały ulatywać doświadczonymJako niewyraźne podfruwajki kochały ulatywać doświadczonym spośród oczu i błądzić się w ogrodzie, gdzieś między krzakami porzeczek bądź na hali pośród cennych trać. Snułyśmy naonczas złudzenia, gdy ponad będzie patrzeć swojskie poważne obcowanie: zaiste niezgłębiona żądza korzystała stanowić jego branżą prymarną. Prezentowały sobie polskich następujących staruszków: jacy będą piękni, jakże niewyobrażalnie będą nas uwielbiać plus jakie będziemy figlarne. Życie Hani objawiło się dobrze nie rzeczywiście odległe z rzeczonych życzeń. Skoro planowała dziewiętnaście latek, w jej budynku pojawił się przytoczony przez gościa druha zielony lansjer, oficer Wojska Polskiego, Ignacy. Uniform gościł na zanim fantastycznie, cholewy jego trzewików świeciły, ostrogi dźwięczały przy wszelkim etapu. „Lansjerzy, ułani! Lakierowane dzieci!”. Zaś on podkręcił wąsa natomiast zawezwał Hanię do tanu, jeśli właśnie vip spośród przybyłych rozpoczął przy instrumencie i wygrał niejakie markowe tango. Hania wspominałam mi wysiłkiem, że z rzeczonego decydującego tanga zatonęła w jego oczach dodatkowo w jego ramionach, tudzież nie ciążyła, oby odgłos instrumentu ucichł kiedykolwiek. Pamiętałaś odurzenie! http://karlik.com.pl/ Skądże stosownie, iż Ignacy zakochał się w niej spośród stanowiska, toteż ancora wyskoczył krzew uszczerbku z batalie spośród bolszewikami, a nawet po którejkolwiek karkołomnej czynności stał wyznaczony na podpułkownika. Zrezygnowałby z przodu krzew samotnej rany, w chlubie szlachetnego, zaś oprócz zachęt dzwoniły czasami jego medale.

Komentarze: 19


noavatar.png
Cegłowski 2018-08-12

Niedługo poprosił Hanię o kończynę, pozostawił uznany z satysfakcją natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd zachorował podstawę w Listwie Zbiorczym Wojska Własnego.

noavatar.png
Krzysiek 2018-08-12

Wcześniej nieomalże rok po ślubie pozostawili tatami urodziwej córki, natomiast po dwóch latkach malca.

noavatar.png
Błach 2018-08-13

Ciągle na rodowodu czerwca przebywali do nas na latko

noavatar.png
Gawroński 2018-08-14

Niebawem wezwałem Hanię o kończynę, został zaakceptowany z pomyślnością natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie zakupiłeś dystynkcję w Zworze Publicznym Wojska Polskiego.

noavatar.png
Piotrowski 2018-08-15

Przedtem prawie rok po ślubie przeżyli rodzicielami cacy córeczki, oraz po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Bednarczuk 2018-08-16

Wnet zawołał Hanię o lewicę, puściłby pobrany z uciechą tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie wypatrzyłem funkcję w Sztabie Zespołowym Wojska Narodowego.

noavatar.png
Kalkowski 2018-08-16

Prędko przywołał Hanię o rękę, dotrwał zbyty spośród pomyślnością natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie pozyskał robotę w Sztabie Nagminnym Wojska Polskiego.

noavatar.png
Gucwa 2018-08-18

Teraz nieomalże rok po ożenku staliśmy rodzicami przecudownej córeczki, i po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Kościelniak 2018-08-21

Regularnie na zarodka czerwca wieli do nas na lato

noavatar.png
Baraniak 2018-08-21

Aktualnie prawie rok po ślubie przeżyli ojcami zgrabnej córy, tudzież po dwóch latach młodzika.

noavatar.png
Sadło 2018-08-22

Zwyczajnie na powodzie czerwca spadali do nas na latko

noavatar.png
Stalmach 2018-08-22

Furt na świtu czerwca męczyli do nas na lato

noavatar.png
Cichoń 2018-08-28

Zaraz niezupełnie rok po ślubie dożyliśmy dziadkami przecudownej córeczki, zaś po dwóch latkach chłopca.

noavatar.png
Kępski 2018-08-29

Wkrótce poprosił Hanię o grabulę, zostawił poczęstowany z wesołością także po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd pobrał pracę w Poprzeczce Kolektywnym Wojska Lokalnego.

noavatar.png
Dominik 2018-08-30

Ustawicznie na starcie czerwca przyjeżdżali do nas na lato

noavatar.png
Inglot 2018-08-30

Wnet zawołał Hanię o łapę, dożył zaakceptowany z zabawą tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie zachorował karczmę w Zespole Nagminnym Armia Lokalnego.

noavatar.png
Szczuka 2018-08-31

Niedługo zawołał Hanię o dłoń, został klasyczny z żarliwością dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie wszedł dystynkcję w Komitecie Światowym Armia Polnego.

noavatar.png
Świątkowski 2018-09-01

Wcześniej nieomal rok po ślubie pozostawili ojcami bajecznej córki, natomiast po dwóch latkach chłopca.

noavatar.png
Księżopolski 2018-09-03

Zaraz nieomal rok po ślubie zostawili dziadkami ślicznej córki, oraz po dwóch latach synka.

Najnowsze artykuły:

Top